TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 2Α ΓΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ Li-ion 20V (TFCLI2001E)
Κωδικός προϊόντος:
TFCLI2001E
Κατηγορίες: TOTAL 20V, ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 20V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 2Ah / 3Ah / 4Ah / 5Ah / 6Ah / 7.5Ah
ΧΡΟΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 2Ah = 1 ΩΡΑ / 4Ah = 2 ΩΡΕΣ