TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΣΕΤ ΓΩΝΙΑΚΟΣ ΤΡΟΧΟΣ 125mm ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 5Ah / 2 ΜΠΑΤ (TAGLI2212532E)
Κωδικός προϊόντος: TAGLI2212532E Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες Brushless Motor
| Τάση : 20V
| Μέγιστη ισχύς : 1200W
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο : 3000/6000/9000rpm/min
| Διάμετρος δίσκου : 125mm