TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 600V True RMS με Μέτρηση AC/DC (TMT536002)
Κωδικός προϊόντος: TMT536002 Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Οθόνη : TRUR RMS 4000 μετράει
| Ρεύμα DC : 40mA/400mA/10A
| Τάση DC/AC :400mV/4V/40V/600V
| Αντίσταση : 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ