TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ ΨΗΦΙΑΚΗ 600Α AC/DC True RMS (TMT766001)
Κωδικός προϊόντος: TMT766001 Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Οθόνη : TRUR RMS 4000 μετρήσεις
| Εναλλασσόμενο ρεύμα : 4.000A / 40.00A / 600.0A
| Τάση DC/AC : 4.000V / 40.00V / 400.0V / 600V
| Αντίσταση : 400,0Ω / 4,000kΩ / 40,00kΩ / 400,0kΩ / 4,000MΩ / 40,00MΩ
| Χωρητικότητα : 40.00nF / 400.0nF / 4.000uF / 40.00uF / 400.0uF / 4.000mF / 40.00mF
| Συχνότητα : 40.00Hz / 400.0Hz / 4.000kHz / 40.00kHz / 400.0kHz / 4.000MHz