TOTAL ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΑΝΤΛΙΑ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ 550W (TWP65506)
Κωδικός προϊόντος: TWP65506 Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΤΑΣΗ | 230V – 50Hz
ΙΣΧΥΣ | 550W (0.75HP)