TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΙΣΙΟ SL 6 Χ 125mm (TSDSL6125)
Κωδικός προϊόντος:
TSDSL6125
Κατηγορίες: ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Υλικό : S2
| Τύπος μύτης : SL6.5 με σχισμή (μαγνητική)
| Μέγεθος μύτης : 6,5 mm
| Μήκος : 125mm
| Διάμετρος : 6,0 mm