TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΣΕΤ ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΑΠΟΣΤ LASER 100m + ΔΟΚΙΜ. ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΨΗΦΙΑΚΟ + ΑΜΠΕΡΟΤΣΙΜΠΙΔΑ (TLDD241202)
Κωδικός προϊόντος: TLDD241202 Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| 1 τεμ μετρητή αποστάσεων Laser (TMT51036)
| Εύρος μέτρησης : 0,05-100m
| Ακρίβεια μέτρησης : ±2,0mm
| Τύπος λέιζερ : 635nm, <1mW, Κλάση 2
| Μπαταρία : 2*1,5 AA
| Θερμοκρασία λειτουργίας : 0°C ~ +50°C
| 1 τεμ ψηφιακή αμπεροτσιμπίδα DC/AC (TMT7610002)
| Έγχρωμη οθόνη VA
| Οθόνη : TRUR RMS 6000 μετρήσεις
| Ρεύμα DC/AC : 60A/600A/1000A
| Τάση DC : 600mV/6V/60V/600V/1000V
| Τάση AC : 600mV/6V/60V/600V/750V
| Αντίσταση : 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ
| Χωρητικότητα : 60.00nF/600.0nF/6.000uF/60.00uF/600.0uF/6.000mF/60.00mF
| Συχνότητα : 10Hz/100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1000kHz/10MHz
| Θερμοκρασία : -40.0℃~1000.0℃(-40.0℉~1832.0℉)
| Διατήρηση Δεδομένων
| LPF(VFD)
| Δοκιμή Διόδου
| Ένδειξη Χαμηλής Μπαταρίας
| Αυτόματη Απενεργοποίηση
| Με 3 τεμάχια μπαταρίες LR03 AAA
| 1 τεμ ανιχνευτής τάσης AC (THT210003)
| Τάση AC : 12V~1000V (Υψηλή ευαισθησία) / 48~1000V (Χαμηλή ευαισθησία)