TOTAL ΣΜΥΡΔΟΤΡΟΧΟΣ Φ-150 Χ 12.7 Χ 20mm / 36grit ΓΙΑ TGB15015 (TAC1506026)
Κωδικός προϊόντος: TAC1506026 Κατηγορίες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Μέγεθος λειαντικού τροχού : 150×12,7x20mm
| Διάμετρος : 150mm
| Άξονας : 12,7mm
| Πάχος : 20mm